Taniec to pasja, którą warto spełniać z nami

strona główna | zajęcia | grafik | pierwszy taniec | galeria | cennik | kontakt | sale taneczne

ZAJĘCIA

 

 

 
   

Zapisy na zajęcia odbywają się bezpośrednio u instruktora prowadzącego,
 Studio Tańca Saltare
 

Sezon 2019/2020

 

Latino Solo ( Martyna) - to zajęcia dla Pań, a od lipca również dla Panów, które kochają taniec i ruch. Każde zajęcia to ciekawa choreografia składająca się z kroków latynoamerykańskich, takich jak samba, cha-cha, jive czy mambo. Tańcząc w rytmach latynoamerykańskich uczymy płynnie się poruszać w rytm muzyki. Taniec poprawia kondycję, spala kalorie, a to wszystko w porywających rytmach.

Aerobic + wzmacnianie + tabata ( Martyna) - to statyczne i dynamiczne ćwiczenia poprawiające sylwetkę. Lekcja składa się z trzech części. Pierwsza część to rozgrzewka składająca się z prostej choreografii rozgrzewająca wszystkie mięśnie. Druga część to ćwiczenia ujędrniające i wysmuklające sylwetkę. Ostatnia część zajęć to streching czyli rozciąganie wszystkich mięśni i wyciszenie organizmu po godzinnym wysiłku.

Kurs Tańca Towarzyskiego dla początkujących ( Martyna) -  Podczas kursu uczestnicy poznają 10 tańców tańca towarzyskiego, czyli 5 tańców latynoamerykańskich ( samba. cha-cha, rumba, jive, pasodoble ) oraz 5 tańców standardowych ( walc angielski, walc wiedeński, quickstep, tango, foxtrot ). Na każdych zajęciach jest inny taniec, dzięki temu uczymy się prowadzenia partnerki w różnych stylach tanecznych. Każdym zajęciom towarzyszy prosta choreografia, którą uczestnicy mogą wykorzystać na weselach, Sylwestrze oraz innych zabawach karnawałowych. Po zakończeniu kursu chętni mogą kontynuować naukę w grupie bardziej zaawansowanej, gdzie są tworzone choreografie z większa ilością elementów.

Taniec towarzyski dla dzieci 8-11 lat ( Martyna)  - Są to zajęcia przeznaczone dla chłopców i dziewcząt, którzy chcą opanować podstawowe kroki tańca towarzyskiego. Nauka kilku tańców wzmacnia nie tylko kondycję, ale także i pamięć. Figury tańca towarzyskiego bazują na mocnym poczuciu rytmu uczestników.

MARTYNA: 660-548-595

 

 

 

 

 

 

 

Studio Tańca Saltare, ul. Lubiejewska 19, 07-300 Ostrów Mazowiecka / saltare@fejm.pl / 660548595

© 2016 Scena Kotłownia / Wykonanie: Rafał Swaczyna, Scena Kotłownia Ostrow Mazowiecka / Hosting: Bluehosting